• Medical by Gras zmienia się w Gras Healthcare
  Rebranding Medical by Gras zmienia się w Gras Healthcare

  Nowa identyfikacja, nowa nazwa, nowe wyzwania!

  Oddajemy w Wasze ręce portal będący owocem wielu miesięcy pracy zespołu Gras Healthcare oraz lekarzy i specjalistów chorób pasożytniczych. Nowa strona łączy funkcję poradnika oraz sklepu, abyście mogli cieszyć się zdrowiem w każdym miejscu i w każdym momencie! Dziękujemy, ze jesteście z nami.

  Read more
 • BESTSELLER
  Książka Nie daj się kleszczom BESTSELLER Read more See in the store
 • Banner3
  Banner3 Banner3 Read more See in the store
Kilka słów od CEO

Nasze produkty to kombinacja wiedzy, doświadczenia i pasji

Stworzyłam Gras Healthcare z myślą o osobach poszukujących rzetelnych informacji na temat profilaktyki i metod leczenia chorób cywilizacyjnych oraz przenoszonych przez pasożyty, zwłaszcza: boreliozy, chorób odkleszczowych i pasożytniczych różnego pochodzenia. GRAS Healthcare to poradnik tworzony przez lekarzy i specjalistów oraz rekomendowany przez nas wybór sprawdzonych produktów wspierających leczenie chorób autoimmunologicznych i pasożytniczych. Cieszcie się życiem w każdym miejscu i w każdym momencie!  

Montse Gras, CEO Gras

Owner and CEO of Gras Healthcare. A Catalan living in Warsaw, connected for 25 years with the medical industry. Passionate about a healthy and active lifestyle. Since 2016, he has been developing GRAS Healthcare, wanting his sports talent to instill people in the fight for health.

Nasza misja

Miej to z głowy. Ciesz się życiem!

GRAS Heathcare to specjalistyczne produkty, które uchronią Twoich najbliższych (również zwierzaki) przed kleszczami, komarami, wszami, pluskwami oraz alergią na kurz i smog. W każdej sytuacji i w każdym miejscu na świecie: nad jeziorem, w lesie, na łące, w górach i w tropikach - ciesz się życiem bez obaw przed groźnymi chorobami. U nas znajdziesz porady i wskazówki lekarzy i specjalistów oraz szeroki wybór akcesoriów, które pomogą Ci właściwie dobrać najlepsze rozwiązania do Twojego problemu.

Radość z każdej chwili Chcesz być na bieżąco? Cieszyć się życiem bez trosk
o to, że coś Cię ominie! Załóż konto i nie pozwól
by umknęło Ci to, co najważniejsze! Otrzymuj
wiadomości od Gras Healthcare, porady ekspertów
oraz informacje o limitowanych ofertach.
Dieta
Zdrowie
Podróże
Przyjaciele